2 2 2 2 2 2 2
UTMK
 

13 Şubat Dünya Radyo Günü kutlandı. Detaylar için tıklayınız.

11 Şubat 2015 tarihinde UNESCO Türkiye Millî Komisyonu ve Yunus Emre Enstitüsü arasında yapılacak olası işbirliklerinin görüşüldüğü bir istişare toplantısı gerçekleştirilmiştir. Detaylar için tıklayınız.

UNESCO Türkiye Millî Komisyonu ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Medeniyetler İttifakı Enstitüsü işbirliğinde 27 Ocak 2015 tarihinde “Bestekâr-ı Muhteşem” konseri gerçekleştirilmiştir. Detaylar için tıklayınız.

UNESCO’nun 70. Kuruluş Yıldönümü Kutlamaları Kapsamında Gerçekleştirilen İlk Resmi Ziyaret: UNESCO Genel Direktörü Sayın Irina Bokova ve Heyeti Türkiye’de.Detaylar için tıklayınız.

TÜRKSOY Üyesi Ülkeler UNESCO Millî Komisyonları ve Komiteleri 5. Toplantısı Azerbaycan’da Gerçekleştirilmiştir. Detaylar için tıklayınız.

“UNESCO Türkiye Millî Komisyonu”, “UNESCO Asya Pasifik Uluslararası Anlayış için Eğitim Kategori 2 Merkezi (APCEIU)” işbirliğinde gerçekleştirilmekte olan “Fotoğraf Sınıfı Çalıştayı” Sergisi Gerçekleştirildi. Detaylar için tıklayınız.

Ulusal Düzeyde Sürdürülebilir Kalkınma ve Somut Olmayan Kültürel Mirasın Korunması Üzerine Uzmanlar Toplantısı” 29 Eylül- 1 Ekim 2014 tarihleri arasında İstanbul Dedeman Otel’de gerçekleştirilmiştir. Detaylar için tıklayınız.

 

 


Başkanlık Sunumu


Eğitim Sektörü Sunumu


Doğa Bilimleri Sektörü Sunumu


Sosyal ve Beşeri Bilimler Sektörü Sunumu


Kültür Sektörü Sunumu


Bilgi ve İletişim Sektörü Sunumu


               

 

               

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!