UNESCO Türkiye Millî Komisyonu
UNESCO Türkiye Millî Komisyonu

UNESCO Türkiye Millî Komisyonu

UNESCO Türkiye Millî Komisyonu

Haberler

Bursa Büyükşehir Belediyesi ile UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı Çevrim içi İstişare Toplantısı gerçekleştirildi.

20.10.2020

20 Ekim 2020 tarihinde Bursa Büyükşehir Belediyesi ile UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı Çevrim içi İstişare Toplantısı gerçekleştirildi.

Çevrim içi toplantıya Bursa Büyükşehir Belediyesi, Turizm ve Tanıtma Birliği, Bursa İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA), TÜRSAB, GÜMTOB, Bursa Aşçılar Derneği (BURASDER), Turizm Profesyonelleri Derneği, Bursa Rehberler Odası ve Uludağ Üniversitesi temsilcileri ile UTMK Genel Sekreterliği katıldı.

UNESCO Türkiye Millî Komisyonu Başkanı Prof. Dr. M. Öcal OĞUZ’un açılış konuşmasıyla başlayan toplantıya Bursa Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Ahmet BAYHAN ve Turizm ve Tanıtma Şube Müdürü V. Ercüment YILMAZ’ın değerlendirmeleriyle devam edildi

Ardından UNESCO Türkiye Millî Komisyonu Genel Sekreter Yardımcısı Vekili İhsan Tolga KORUCU UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağına dair bir sunum gerçekleştirdi ve katılımcıların genel değerlendirmeleri ile gerçekleştirilen istişare oturumuyla birlikte toplantı sona erdi.