UNESCO Türkiye Millî Komisyonu
UNESCO Türkiye Millî Komisyonu

UNESCO Türkiye Millî Komisyonu

UNESCO Türkiye Millî Komisyonu

Haberler

Sivas Belediyesi, ile UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı Çevrim içi İstişare Toplantısı gerçekleştirildi.

3.2.2021

3 Şubat 2021 tarihinde Sivas Belediyesi ile UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı Çevrim içi İstişare Toplantısı gerçekleştirildi.

Çevrim içi toplantıya Sivas Belediye Başkanı Hilmi BİLGİN, Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Bekir Sıtkı EMİNOĞLU, Orta Anadolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Ahmet Emin KİLCİ, ORAN Sivas Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Yunus EMRE ŞEKER, ORAN Turizm ve Tanıtım Birimi Başkanı Elif BÜYÜKYILMAZ ve ORAN Turizm ve Tanıtım Birimi Uzmanı Fazıl GÜLER katıldı.

Sivas Belediye Başkanı Hilmi BİLGİN ve UNESCO Türkiye Millî Komisyonu Başkanı Prof. Dr. M. Öcal OĞUZ'un konuşmalarıyla başlayan toplantıya; UNESCO Türkiye Millî Komisyonu Genel Sekreter Yardımcısı Vekili İhsan Tolga KORUCU’nun UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağına dair gerçekleştirdiği sunum ile devam edildi. UNESCO Türkiye Millî Komisyonu Sektör Uzmanı M. Alperen TOSUN'un da hazır bulunduğu toplantı; katılımcıların şehrin çalışmalarına dair değerlendirmeleri doğrultusunda gerçekleştirilen istişare oturumuyla birlikte toplantı sona erdi.