UNESCO Türkiye Millî Komisyonu
UNESCO Türkiye Millî Komisyonu

UNESCO Türkiye Millî Komisyonu

UNESCO Türkiye Millî Komisyonu

Haberler

2021 Çevrimiçi Kış Eğitimi Programı Kapanış ve Sertifika Töreni

11.3.2021

2015 yılından beri yaz ve kış dönemleri olmak üzere yılda iki kez gerçekleştirilen UNESCO Türkiye Millî Komisyonu Staj Programı, COVID-19 pandemisi sebebiyle 2020 yaz döneminde olduğu gibi 2021 yılı kış döneminde de Çevrimiçi Eğitim Programı şeklinde gerçekleştirilmiştir.

 

Başvuruların ardından yapılan değerlendirmenin sonucunda 25 lisans öğrencisi 25 – 29 Ocak Temmuz 2021 ve 1 – 5 Şubat 2021 tarihlerinde UNESCO Türkiye Millî Komisyonu 2021 Çevrimiçi Kış Eğitimi Programına katılmaya hak kazanmıştır.

 

Program boyunca UNESCO ve UNESCO Türkiye Millî Komisyonunun tanıtımı gerçekleştirilmiş, UNESCO sektörleri doğrultusunda eğitimler ve seminerler gerçekleştirilmiştir.

 

10 Mart 2021 tarihinde ise UNESCO Türkiye Millî Komisyonu Başkanı Sayın Prof. Dr. M. Öcal OĞUZ, UTMK Genel Sekreterlik uzmanları ve öğrencilerin katılımıyla çevrim içi ortamda Kapanış ve Sertifika Töreni gerçekleştirilmiştir. Eğitim Programına dair görüş ve temennilerin paylaşıldığı tören katılımcılara sertifikalarının takdim edilmesiyle sonlandırılmıştır.

 

#UNESCO #UNESCOTR #OnlineTraining #ÇevrimİçiEğitim